Złota Konfirmacja rocznika 1972

Skoczów 26.06.2022

W dniu 26 czerwca 2022 r. w naszej parafii odbyła się ZŁOTA KONFIRMACJA rocznika 1972. W uroczystości wzięło udział 24 jubilatów. Kazanie wygłosił proboszcz ks. dr Alfred Borski. Swoją obecnością zaszczycił wszystkich ks. Andrzej Czyż, który 50 lat temu nas konfirmował.

Podczas nabożeństwa wszyscy jubilaci przystąpili do spowiedzi i komunii, a na pamiątkę  otrzymali zdjęcia z pięknymi życzeniami oraz kwiaty.

Po uroczystości w kościele odbyło się spotkanie w sali chórowej wraz z zaproszonymi pastorami i ich małżonkami. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, nie obyło się bez autoprezentacji każdego konfirmanta, wspomnień oraz śpiewu przy akompaniamencie pastorowej Anieli Czyż.

Bardzo chcielibyśmy podziękować ks. Proboszczowi za pomoc i włączenie się w organizację naszego jubileuszu,  pastorowi  Andrzejowi Czyż za udział w uroczystości oraz chórowi Gloria, który swoim śpiewem sprawił wiele wzruszeń.  Za inicjatywę i zaangażowanie w organizację Złotej Konfirmacji dziękujemy również Joli Sikorze, która podjęła się tego zadania.

Tekst: Lidia Niepokojczycka
Zdjęcia: Jan Chwastek