Nabożeństwa online

Zapraszamy na nabożeństwa transmitowane z kościoła Świętej Trójcy w Skoczowie. Wystarczy kliknąć na wybrane nabożeństwo, a potem powiększyć widok na cały ekran i… nie trzeba przechodzić do serwisu YouTube.

W razie problemów z wejściem na bieżące NABOŻEŃSTWO, prosimy skorzystać z BOCZNEGO WEJŚCIA“.

13.06.2021
8:00
2. Niedz. po Trójcy Św.
Misyjne

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
1 Kor 14,1-12

Transmisja: Szymon Pszczółka i Dawid Podżorski
6.06.2021
10:00
1. Niedz. po Trójcy Św.


Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
6.06.2021
8:00
1. Niedz. po Trójcy Św.


Kazanie: ks. Piotr Uciński

Transmisja: Kamil Sudoł
30.05.2021
10:00
Święto Trójcy Świętej
Pamiątka poświęcenia kościoła w Skoczowie


Kazanie: ks. dr Piotr Szarek
Tekst:

Transmisja:

24.05.2021
17:00
2. Święto Zesłania Ducha Świętego


Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: 1 Kor 12,4-11

Transmisja: Bartosz Grott
23.05.2021
10:00
Pamiątka poświęcenie kościoła w Simoradzu


Kazanie: ks. Marek Michalik (PEA Wisła Czarne
Tekst: 1 Mż 11,1-9

Transmisja: Szymon Pszczółka

16.05.2021
6. Niedziela po Wielkanocy (10:00)
EXAUDI

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: J 7,37-39

Transmisja: Bartosz Grott
16.05.2021
6. Niedziela po Wielkanocy (8:00)
EXAUDI
Młodzieżowe

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: J 7,37-39

Transmisja: Kamil Sudoł
13.05.2021
17:00
Wniebowstąpienie Pańskie

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Ef 1,20b-23

Transmisja: Szymon Pszczółka
9.05.2021
5. Niedziela po Wielkanocy (10:00)
ROGATE
35 lat "Biblioteki dla Każdego"

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: 1 Tym 4,12b-13

Transmisja: Bartosz Grott
9.05.2021
5. Niedziela po Wielkanocy (8:00)
ROGATE
Nab. misyjne

Kazanie: ks. Piotr Uciński
PEA Szczecin
Tekst:

Transmisja: Mateusz Sikora
2.05.2021
4. Niedziela po Wielkanocy (10:00)
CANTATE

Kazanie: ks. Sławomir J. Sikora
PEA Szczecin
Tekst: Łk 24,13-31

Transmisja: Dawid Podżorski

2.05.2021
4. Niedziela po Wielkanocy (8:00)
CANTATE
Nab. młodzieżowe

Kazanie: ks. Sławomir J. Sikora
PEA Szczecin
Tekst: Łk 24,13-31

Transmisja: Szymon Pszczółka
25.04.2021
3. Niedziela po Wielkanocy (10:00)
Jubilate

Kazanie: ks. Jan Raszyk
Tekst: Dz 17,22-34

Transmisja: Bartosz Grott
25.04.2021
3. Niedziela po Wielkanocy (8:00)
Jubilate

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Dz 17,22-34

Transmisja: Kamil Sudoł
18.04.2021
2. Niedziela po Wielkanocy (10:00)
Misericordias Domini

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Łk 5,1-11

Transmisja: Bartosz Grott
Dzisiaj (niedziela 18.04.) bezpośrednio transmitowane
będzie tylko nabożeństwo o godz. 10:00.
Nabożeństwo o godz. 8:00 też będzie przez nas nagrywane, ale w związku z tym, że jest ono również nagrywane przez
Polskie Radio, dlatego będzie mogło być udostępnione
w serwisie Youtube dopiero po premierze radiowej,
która będzie miała miejsce 1.05.2021 r. o godz. 8:00 Drugim Programie PR.
18.04.2021
2. Niedziela po Wielkanocy (8:00)
Misericordias Domini

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Łk 5,1-11

Transmisja: Szymon Pszczółka
11.04.2021
1. Niedziela po Wielkanocy (10:00)
Qasimodogeniti

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: J 21,1-14

Transmisja: Dawid Podżorski
11.04.2021
1. Niedziela po Wielkanocy (8:00)
Qasimodogeniti
Nabożeństwo misyjne

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: J 21,1-14

Transmisja: Szymon Pszczółka
5.04.2021
Poniedziałek Wielkanocny (10:00)

Kazanie: Damian Rusin
Tekst: Łk 24,13-35

Transmisja: Maksymilian Dręczewski, Szymon Pszczółka, Mateusz Sikora

5.04.2021
Poniedziałek Wielkanocny (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Obj 5,6-14

Transmisja: Kamil Sudoł
4.04.2021
WIELKANOC (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Mt 28,1-6

Transmisja: Kamil Sudoł
2.04.2021
Wielki Piątek - (16:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Iz 52,13-15 i 53,1-12

Transmisja: Bartosz Grott
2.04.2021
Wielki Piątek - (9:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Iz 52,13-15 i 53,1-12

Transmisja: Szymon Pszczółka
1.04.2021
Wielki Czwartek - (16:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Mt 26,17-30

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
1.04.2021
Wielki Czwartek - (9:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Mt 26,17-30

Transmisja:

28.03.2021
Niedziela PALMOWA - (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Hbr 11,1-2 i 12,1-3

Transmisja: Bartosz Grott
28.03.2021
Niedziela PALMOWA - (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Hbr 11,1-2.8-12.39-40; 12,1-3

Transmisja: Szymon Pszczółka
26.03.2021
PIĄTEK 17:00

6. tygodniowe nabożeństwo Pasyjne

Kazanie:
ks. Marcin Brzóska

Transmisja:
Dawid Podżorski
21.03.2021
5. niedziela Pasyjna (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Hi 19,19-27

Transmisja: Dawid Podżorski i Mateusz Waliczek
21.03.2021
5. niedziela Pasyjna (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Hi 19,25-27

Transmisja: Kamil Sudoł
19.03.2021
PIĄTEK 17:00

5. tygodniowe nabożeństwo Pasyjne

Kazanie:
ks. Władysław Wantulok

Transmisja:
Mateusz Sikora i Zofia Pilch
14.03.2021

4. niedziela Pasyjna (10:00)
Misyjne

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja: Bartosz Grott
14.03.2021

4. niedziela Pasyjna (8:00)
Misyjne

Kazanie: ks. Wiesław Łyżbicki

Transmisja: Dawid Podżorski
12.03.2021
PIĄTEK 17:00

4. tygodniowe nabożeństwo Pasyjne

Kazanie:
ks. Dariusz Lerch
Tekst: Iz 64,6-7a

Transmisja:
Szymon Pszczółka
7.03.2021

3. niedziela Pasyjna (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja: Bartosz Grott i Maksymilian Dręczewski
7.03.2021

3. niedziela Pasyjna (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja: Kamil Sudoł


6.03.2021
SOBOTA 11:00

ORDYNACJA m.in.
mgr. teol. Mateusza Mendrocha
ze Skoczowa
5.03.2021
PIĄTEK 17:00

3. tygodniowe nabożeństwo Pasyjne

Kazanie:
ks. Andrzej Czyż
Tekst: Łk 22,31-38

Transmisja:
Szymon Pszczółka
i Emilia Dybza
28.02.2021

2. niedziela Pasyjna (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja: Maksymilian Dręczewski;
26.02.2021

2. tygodniowe nabożeństwo Pasyjne (17:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: J 13,16-20

Transmisja: Mateusz Kucz;
21.02.2021

1. niedziela Pasyjna (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: J 13,21-30

Transmisja: Mateusz Sikora;
Z powodów od nas niezależnych (łącze internetowe) transmisja tego nabożeństwa miała zakłócenia i była przerwana. Przepraszamy!

21.02.2021

1. niedziela Pasyjna (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: J 13,21-30

Transmisja:

19.02.2021

1. tygodniowe nabożeństwo Pasyjne (17:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst:

Transmisja: Szymon Pszczółka;
14.02.2021

Niedziela Przedpostna (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Iz 58,1-9a

Transmisja: Maksymilian Dręczewski i Bartosz Grott;
14.02.2021

Niedziela Przedpostna (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Iz 58,1-9a

Transmisja: Kamil Sudoł;
7.02.2021

Druga niedziela przed Postem (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Łk 8,4-8

Transmisja: Szymon Pszczółka;
7.02.2021

Druga niedziela przed Postem (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Łk 8,4-8

Transmisja: Szymon Pszczółka i Emilia Dybza;
31.01.2021

Ostatnia niedziela po Epifanii (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja: Maksymilian Dręczewski i Bartosz Grott
31.01.2021

Ostatnia niedziela po Epifanii (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja: Kamil Sudoł
24.01.2021

3. Niedziela po Epifanii (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Transmisja: Szymon Pszczółka
17.01.2021

2. Niedziela po Epifanii (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Transmisja: Dawid Podżorski
10.01.2021

1. Niedziela po Epifanii (10:00)

Kazanie: ks. Piotr Ucińsli

Transmisja: Maksymilian Dręczewski i Bartosz Grott
10.01.2021

1. Niedziela po Epifanii (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Transmisja: Dawid Podżorski
6.01.2020

Święto Epifanii (17:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Transmisja: Dawid Podżorski
3.01.2020
2. niedziela po
Bożym Narodzeniu (10:00)

Kazanie: stud. teol. Damian Rusin

Transmisja: Kamil Sudoł
3.01.2020
2. niedziela po
Bożym Narodzeniu (8:00)
Młodzieżowe

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Transmisja: Szymon Pszczółka



31.12.2020

Zakończenie roku (17:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja: Szymon Pszczółka
27.12.2020

1. Niedziela po
Bożym Narodzeniu (10:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Transmisja: Dawid Podżorski

26.12.2020

2. Święto Bożego
Narodzenia (10:00)
RODZINNE

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja:
26.12.2020

2. Święto Bożego
Narodzenia (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Transmisja:
25.12.2020

Boże Narodzenie (10:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Transmisja:

Maksymilian Dręczewski i Bartosz Grott
25.12.2020

Boże Narodzenie (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja:
24.12.2020

Wigilia (22:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Transmisja: Dawid Podżorski
24.12.2020

Wigilia (16:00)

Kazanie: ks. Andrzej Czyż

Transmisja: Maksymilian Dręczewski

20.12.2020

4. Niedziela Adwentowa (10:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Transmisja: Maksymilian Dręczewski i Bartosz Grott
20.12.2020

4. Niedziela Adwentowa (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Tekst:

Transmisja: Mateusz Kucz

13.12.2020

3. Niedziela Adwentowa (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Mt 11,2-6

Transmisja: Maksymilian Dręczewski i Bartosz Grott

13.12.2020

3. Niedziela Adwentowa (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Mt 11,2-6

Transmisja: Dawid Podżorski

11.12.2020

2. tyg. nab. Adwentowe (17:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Tekst:

Transmisja: Szymon Pszczółka
6.12.2020

2. Niedziela Adwentowa (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Jk 5,7-8

Transmisja: Maksymlian Dręczewski i Bartosz Grott
6.12.2020

2. Niedziela Adwentowa (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Jk 5,7-8

Transmisja: Milena Caputa
4.12.2020

1. tyg. nab. Adwentowe (17:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Obj 3,7-13

Transmisja: Szymon Pszczółka
29.11.2020

1. Niedziela Adwentowa (10:00)

Kazanie: bp Ryszard Bogusz
Tekst: Za 9,9-10

Transmisja: Maksymilian Dręczewski, Bartosz Grott
29.11.2020

1. Niedziela Adwentowa (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Za 9,9-10

Transmisja: Dawid Podżorski, Milena Caputa
22.11.2020

Niedziela Wieczności (10:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Obj 21,1-7

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
22.11.2020

Niedziela Wieczności (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Obj 21,1-7

Transmisja: Dawid Podżorski
15.11.2020

Przedostatnia niedziela
roku kościelnego (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Łk 16,1-8

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
15.11.2020

Przedostatnia niedziela
roku kościelnego (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Łk 16,1-8

Transmisja: Dawid Podżorski
8.11.2020

3. n. przed końcem
roku kościelnego (10:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: 1 Tes 5,1-6

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
8.11.2020

3. n. przed końcem
roku kościelnego (8:00)
MISYJNE

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: 1 Tes 5,1-6

Transmisja: Dawid Podżorski

1.11.2020

Pamiątka umarłych (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: J 14,19

Transmisja: Maksymilian Dręczewski

1.11.2020

Pamiątka umarłych (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: J 14,19

Transmisja: Dawid Podżorski
31.10.2020

Święto Reformacji
(15:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Mt 10,26b-33

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
25.10.2020

20. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Mk 2,23-28

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
25.10.2020

20. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Mk 2,23-28

Transmisja: Dawid Podżorski
18.10.2020

19. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Ef 5,22-33
18.10.2020

19. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
MŁODZIEŻOWE

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Ef 5,22-33
11.10.2020

18. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: 5 Mż 30,14-20

11.10.2020

18. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Misyjne

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: 5 Mż 30,14-20
4.10.2020

Święto żniw
17. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: Mk 8,2.6b
27.09.2020

16. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: 2 Tm 1,7-10
27.09.2020

16. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Z udziałem Orkiestry
Dętej z Trzanowic

Kazanie: ks. Erich Bocek
(Trzanowice)

Tekst: Hbr 10,35-39
20.09.2020

15. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Młodzieżowe

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: 1 Mż 2,4b-9
13.09.2020

14. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Łk 19 1-10


13.09.2020

14. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Łk 19 1-10
6.09.2020

KONFIRMACJA (9:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Mt 22,35-40

ks. Bogdan Wawrzeczko
ks. Piotr Uciński
ks. Andrzej Czyż (emeryt)
2.09.2020

Egzamin konfirmacyjny - grupa 2
oraz rozpoczęcie nowego
roku szkolnego (17:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Joz 24,13-16

ks. Piotr Uciński
1.09.2020

Egzamin konfirmacyjny - grupa 1
oraz rozpoczęcie nowego
roku szkolnego (17:00)

Cz. 2 od połowy egzaminu

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Joz 24,13-16

ks. Bogdan Wawrzeczko
1.09.2020

Egzamin konfirmacyjny - grupa 1
oraz rozpoczęcie nowego
roku szkolnego (17:00)

Cz. 1 do połowy egzaminu
30.08.2020

12. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: 1 Kor 3,9-17
23.08.2020

11. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Łk 18,9-14
16.08.2020

JAWORZE (8:00)
238. pamiątka poświęcenie kościoła

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Łk 19,1-10
16.08.2020

10. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Rz 11,25-36
9.08.2020

9. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Jer 1,4-10
2.08.2020

8. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Zbigniew Kowalczyk
12.07.2020

108. Pamiątka poświęcenia
kościoła w Dębowcu (10:00)

Kazanie: ks. Marcin Ratka-Matejko
26.07.2020

7. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Hbr 13,1-3
19.07.2020

6. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Andrzej Mendrok
Tekst: 5 Mż 7,6-12

12.07.2020

5. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Łk 5,1-11
5.07.2020

4. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Rz 12,17-21

28.06.2020

3. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Zakończenie roku szkolnego

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: 2 Tm 1,8a
21.06.2020

2. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Młodzieżowe

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Mt 11,25-30
14.06.2020

1. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Dz 4,32-37
11.06.2020

Nabożeństwo "Przy Kamieniu"
na Równicy (10:00)

Kazanie: ks. radca Piotr Wowry
Tekst: 4 Mż 6,22-27
7.06.2020

155. pamiątka poświęcenia kościoła w Skoczowie (10:00)

Kazanie: bp Jerzy Samiec
Tekst: 4 Mż 6,22-27
1.06.2020

II Święto Zesłania Ducha Świętego (17:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: J, 20,19-23
31.05.2020

I Święto Zesłania Ducha Świętego (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Dz 2,1-21
24.05.2020

6. Niedziela po wielkanocy
- Exaudi (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Jr 31,31-34
21.05.2020

Wniebowstąpienie Pańskie (17:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: J 17,20-26
17.05.2020
MISYJNE

5. Niedziela po Wielkanocy
- Rogate (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Mt 6,5-15
10.05.2020

4. Niedziela po wielkanocy
- Cantate (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: 2 Krn 5,2-5.10.12-14
3.05.2020
MŁODZIEŻOWE

3. Niedziela po wielkanocy
- Jubilate (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: J 15,1-8
26.04.2020

2. Niedziela po wielkanocy
- Misericordias Domini (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: 1 P 2,21-25
19.04.2020

1. Niedziela po wielkanocy
- Quasimodogeniti (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Tekst: Iz 40,26-31
13.04.2020

Poniedziałek Wielkanocny (9:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: Łk 24,36-45
12.04.2020

Wielkanoc - nabożeństwo rodzinne (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: 1 Kor 15,19-28
12.04.2020

Wielkanoc (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: 1 Kor 15,17-20
10.04.2020

Wielki Piątek

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: 2 Kor 5,14b-21
9.04.2020

Wielki Czwartek

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Tekst: 2 Mż 12,1-4.6-8.10-14
5.04.2020

Niedziela Palmowa

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Mk 14,3-9
3.04.2020

6. tygodniowe nabożeństwo pasyjne

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Tekst: Mk 14,53-65

29.03.2020

5. niedziela Pasyjna - Judica

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: Hbr 13,12-14