Nabożeństwa online

Zapraszamy na nabożeństwa transmitowane z kościoła Świętej Trójcy w Skoczowie. Wystarczy kliknąć na wybrane nabożeństwo, a potem powiększyć widok na cały ekran i… nie trzeba przechodzić do serwisu YouTube.

22.11.2020

Niedziela Wieczności (10:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Obj 21,1-7

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
22.11.2020

Niedziela Wieczności (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Obj 21,1-7

Transmisja: Dawid Podżorski
15.11.2020

Przedostatnia niedziela
roku kościelnego (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Łk 16,1-8

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
15.11.2020

Przedostatnia niedziela
roku kościelnego (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Łk 16,1-8

Transmisja: Dawid Podżorski
8.11.2020

3. n. przed końcem
roku kościelnego (10:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: 1 Tes 5,1-6

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
8.11.2020

3. n. przed końcem
roku kościelnego (8:00)
MISYJNE

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: 1 Tes 5,1-6

Transmisja: Dawid Podżorski

1.11.2020

Pamiątka umarłych (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: J 14,19

Transmisja: Maksymilian Dręczewski

1.11.2020

Pamiątka umarłych (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: J 14,19

Transmisja: Dawid Podżorski
31.10.2020

Święto Reformacji
(15:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Mt 10,26b-33

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
25.10.2020

20. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Mk 2,23-28

Transmisja: Maksymilian Dręczewski
25.10.2020

20. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Mk 2,23-28

Transmisja: Dawid Podżorski
18.10.2020

19. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Ef 5,22-33
18.10.2020

19. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
MŁODZIEŻOWE

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Ef 5,22-33
11.10.2020

18. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: 5 Mż 30,14-20

11.10.2020

18. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Misyjne

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: 5 Mż 30,14-20
4.10.2020

Święto żniw
17. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: Mk 8,2.6b
27.09.2020

16. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: 2 Tm 1,7-10
27.09.2020

16. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Z udziałem Orkiestry
Dętej z Trzanowic

Kazanie: ks. Erich Bocek
(Trzanowice)

Tekst: Hbr 10,35-39
20.09.2020

15. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Młodzieżowe

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: 1 Mż 2,4b-9
13.09.2020

14. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Łk 19 1-10


13.09.2020

14. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Łk 19 1-10
6.09.2020

KONFIRMACJA (9:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Mt 22,35-40

ks. Bogdan Wawrzeczko
ks. Piotr Uciński
ks. Andrzej Czyż (emeryt)
2.09.2020

Egzamin konfirmacyjny - grupa 2
oraz rozpoczęcie nowego
roku szkolnego (17:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Joz 24,13-16

ks. Piotr Uciński
1.09.2020

Egzamin konfirmacyjny - grupa 1
oraz rozpoczęcie nowego
roku szkolnego (17:00)

Cz. 2 od połowy egzaminu

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Joz 24,13-16

ks. Bogdan Wawrzeczko
1.09.2020

Egzamin konfirmacyjny - grupa 1
oraz rozpoczęcie nowego
roku szkolnego (17:00)

Cz. 1 do połowy egzaminu
30.08.2020

12. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: 1 Kor 3,9-17
23.08.2020

11. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Łk 18,9-14
16.08.2020

JAWORZE (8:00)
238. pamiątka poświęcenie kościoła

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Łk 19,1-10
16.08.2020

10. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Rz 11,25-36
9.08.2020

9. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Jer 1,4-10
2.08.2020

8. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Zbigniew Kowalczyk
12.07.2020

108. Pamiątka poświęcenia
kościoła w Dębowcu (10:00)

Kazanie: ks. Marcin Ratka-Matejko
26.07.2020

7. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Hbr 13,1-3
19.07.2020

6. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Andrzej Mendrok
Tekst: 5 Mż 7,6-12

12.07.2020

5. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Łk 5,1-11
5.07.2020

4. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Rz 12,17-21

28.06.2020

3. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Zakończenie roku szkolnego

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: 2 Tm 1,8a
21.06.2020

2. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)
Młodzieżowe

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: Mt 11,25-30
14.06.2020

1. Niedziela po Święcie
Trójcy Świętej (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Dz 4,32-37
11.06.2020

Nabożeństwo "Przy Kamieniu"
na Równicy (10:00)

Kazanie: ks. radca Piotr Wowry
Tekst: 4 Mż 6,22-27
7.06.2020

155. pamiątka poświęcenia kościoła w Skoczowie (10:00)

Kazanie: bp Jerzy Samiec
Tekst: 4 Mż 6,22-27
1.06.2020

II Święto Zesłania Ducha Świętego (17:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: J, 20,19-23
31.05.2020

I Święto Zesłania Ducha Świętego (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Dz 2,1-21
24.05.2020

6. Niedziela po wielkanocy
- Exaudi (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: Jr 31,31-34
21.05.2020

Wniebowstąpienie Pańskie (17:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński
Tekst: J 17,20-26
17.05.2020
MISYJNE

5. Niedziela po Wielkanocy
- Rogate (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: Mt 6,5-15
10.05.2020

4. Niedziela po wielkanocy
- Cantate (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski
Tekst: 2 Krn 5,2-5.10.12-14
3.05.2020
MŁODZIEŻOWE

3. Niedziela po wielkanocy
- Jubilate (8:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko
Tekst: J 15,1-8
26.04.2020

2. Niedziela po wielkanocy
- Misericordias Domini (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: 1 P 2,21-25
19.04.2020

1. Niedziela po wielkanocy
- Quasimodogeniti (8:00)

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Tekst: Iz 40,26-31
13.04.2020

Poniedziałek Wielkanocny (9:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: Łk 24,36-45
12.04.2020

Wielkanoc - nabożeństwo rodzinne (10:00)

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: 1 Kor 15,19-28
12.04.2020

Wielkanoc (8:00)

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: 1 Kor 15,17-20
10.04.2020

Wielki Piątek

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: 2 Kor 5,14b-21
9.04.2020

Wielki Czwartek

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Tekst: 2 Mż 12,1-4.6-8.10-14
5.04.2020

Niedziela Palmowa

Kazanie: ks. dr Alfred Borski

Tekst: Mk 14,3-9
3.04.2020

6. tygodniowe nabożeństwo pasyjne

Kazanie: ks. Piotr Uciński

Tekst: Mk 14,53-65

29.03.2020

5. niedziela Pasyjna - Judica

Kazanie: ks. Bogdan Wawrzeczko

Tekst: Hbr 13,12-14